Lyže BLIZZARD RACING SRC titanium

Prodám použité lyže BLIZZARD RACING SRC titanium, power S + Marker Power 14.0 TC-X v dobrém stavu bez závad, s nastavitelným vázáním. Délka a Radius: 170cm /14m. Mohu je poslat i kurýrem na dobírku (+ 250 Kč). Klikněte na mé jméno pod inzerátem a zobrazte celou mou nabídku. LY_0603

Původní cena: 850 €.

Vázání: Marker POWER 14.0; skluznice je bez závad - 100% stav, navoskování, nabroušené hrany.

POPIS:

Lyže SRC Racing Suspension jsou rychlé sjezdové lyže určené pro ambiciózní a vrcholové lyžaře.

Doporučené délky k výšce postavy >> - 15 až -5 cm

Technologie lyží

Sport Suspension: je krátký sportovní spoiler, který prochází ve střední části lyže Power deskou a díky tomu optimálně tlumí vibrace. Power deska zajišťuje optimální přenos sil na hrany lyží a sportovní spoiler v kombinaci s jednosměrným elastomerovým tlumičem optimálně tlumí vibrace 5x rychlejší tlumení vibrací.
100% Side Wall: Konstrukce "100% Side Wall" je používána Především v závodním lyžování a sportovních modelech pro ambiciózní lyžaře. Použitím fenolové boční hrany v celé délce lyže se dosahuje vyšší torzní pevnosti, lepšího tlumení a dynamického přesnějšího přenosu sil na hranu lyže.
Dura-Tech: Vysoce odolný strukturovaný povrch proti poškrábání, který Prodlužuje životnost povrchu lyže. Ideální takové pro lyže pro půjčovny. Nové kovové ochrané špičky chrání celou špičku lyže a Prodlužují životnost.

Integrované vázání IQ Power 14 TCX je navrženo pro IQ systém lyží Blizzard. Nejvýkonnější varianta v nabídce Blizzard pro ty nejagresivnější jezdce.

Použití: carving
DIN: 5-14
Technologie špičky: Triple Pivot Comfort
AFD Kluzná deska: ušlechtilá ocel
Technologie patky: Twincam X

Intelligent Backward Release

Barevná kombinace: černá-šedá-červená

Cena 7 000 Kč
Město/ObecZnojmo
Telefon 603125777
Email itnc530@seznam.cz