Prodej velkého cihlového bytu 2+1,75 m2

Hrušovany nad Jevišovkou.

Nabízím k prodeji velmi pěkný cihlový  byt 2+1 po celkové rekonstrukci v osobním vlastnictví. V bytě je příjemná zvláštnost a to krb –krbová vložka včetně výměníku na vytápění. Byt je v Hrušovanech nad Jevišovkou,  kde je veškerá občanská vybavenost a dobré strategické místo. Například na Pálavu i do Znojma  to máte kousíček.Je  v 1. patře ze 3.pater,bytového domu na ulici Nádražní v Hrušovanech nad Jevišovkou.

Prodává se včetně zařízení - nová kuchyňská linka včetně spotřebičů (indukční varná deska, digestoř, elektrická trouba, myčka), jídelní stůl a židle, obývací stěna včetně TV, manželská postel, prostorná šatní skříň.

Ve vstupní chodbě, se nachází již zmíněná vestavěná krbová vložka s teplovodním výměníkem, a elektrokotel, z něhož je teplo rozvedeno do radiátorů v každé místnosti a do bojleru pro ohřev vody.

Je zde velký obývací pokoj, ložnice, kuchyně se spíží. V koupelně je rohová vana, WC je samostatné.

K bytu náleží větší zděný sklep a společné prostory - kolárna a prádelna. Parkování je možné za domem. Velká výhoda jsou malé provozní náklady na bydlení. Při větším využití topení v krbu, což je velké plus a mimořádná pohoda, jsou zálohy na elektřinu cca 800,-Kč, vodné  a stočné pro dvě osoby  350-400,- Kč. Fond oprav je 1500,-Kč, jelikož se spoří a tento rok 2020 se plánuje pěkná rekonstrukce domu, nová střecha a zateplení fasády.Což náklady zase sníží. Internet je zpoplatněn za 300,-Kč. Tedy se pohodlně vejdete s inkasem do 3000,- Kč i méně.

Cena 1.890.000,- Kč je včetně provize RK.

En.štítek zatím nebyl dodán, tudíž vyznačuji písmeno „G“.  V této mimořádné situaci, budou prohlídky zájemcům umožněny po jedné osobě / lze se vystřídat s ostatními členy  / a musí být dodrženo opatření ,zakrytí úst a nosu rouškou.Rukavice jsou též vhodné.


Cena 1 890 000 Kč
Město/ObecHrušovany nad Jevišovkou
Telefon 720208845
Email blanka.staskova@seznam.cz